Oj działo się działo
Długo czekaliśmy na tę chwilę corocznych „Zamkowych Spotkań”.
Dużo przygotowań, ale opłacało się. Mogliśmy zobaczyć nasze rodziny, przytulić naszych znajomych, porozmawiać z przyjaciółmi.
Był czas na wypicie kawy, zjedzenie ciasta i pysznego bigosu. Wspólnie mogliśmy potańczyć i pośpiewać. Byliśmy również świadkami pięknych występów wokalnych i artystycznych. Wszystko co u nas się działo możemy zawdzięczyć panu Krzysztofowi Skowrońskiemu, który opracował całą imprezę, panu Krzysztofowi Jojko ,który sfilmował nasze wydarzenie, wszystkim gościom – to wy udekorowaliście Sobą te pięknie Zamkowe Spotkanie oraz personelowi Naszego Domu za czuwanie przed imprezą, w czasie i po.
Dziękujemy naszej Pani Dyrektor za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w powyższą imprezę.
https://www.facebook.com/iknurow/videos/1347342873952363?locale=pl_PL
Do zobaczenia za rok.








































